Wakacyjny outfit w czerwonej maxi

Hej Kochani!

Po dłuższym, ale jakże intensywnym czasie wracam i przychodzę dziś do Was z moją propozycją czerwonej maxi w kwiaty.  Letni klimat wakacyjny w tym roku jakoś ze mną nie współgrał, dlatego tę niedzielę poświęciłam na powrót do tworzenia tego, co sprawia mi najwięcej przyjemności. Po dłuższej przerwie związanej z pandemią dzisiejsze zdjęcia i samo przygotowanie posta sprawia mi ogromną przyjemność.  Nauczyłam się doceniać wszystko to co mam wokół siebie, ludzi, pracę, ale też naturę, co mogliście czasami zauważyć na moim instastory.

Dzisiejszy outfit to czerwona maxi sukienka w kwiaty. Od zawsze jestem fanką długich sukienek, ponieważ bardzo dobrze się w nich czuję. Dodatkowo uważam, ze maxi sukienki można wykorzystać nie tylko jako letnie, delikatne stylizację,bo w połączeniu ze szpilkami mogą stanowić idealny look na wieczorną imprezę.

Łapcie klika kadrów z dzisiejszej sesji plenerowej i dajcie znać w komentarzach czy lubicie maxi sukienki.

Pogodnej niedzieli!
K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 25 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad dwóch lat pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION