See Bloggers 2018

Witajcie Kochani!

Jak większość z Was wie, w ostatni weekend miałam przyjemność bycia uczestnikiem See Bloggers. Tegoroczna edycja festiwalu odbywała się w Łodzi. W tym poście chce podzielić się z Wami swoimi wrażeniami odnośnie festiwalu i opowiedzieć o tym jak się tam znalazłam.

Ale może na wstępie warto powiedzieć czym jest See Bloggers?
Otóż jest to największy Ogólnopolski festiwal dla wszystkich twórców internetowych: bloggerów, vlogerów, influencerów, instagramerów, a także partnerów wspierających wszystkich twórców. Dla mnie See Bloggers to dwa dni pełne nowych doświadczeń, poznawania nowych osób, dzielenia się z innymi swoją pasją i świetna zabawa.

17

15

Jak znalazłam się na See Bloggers?

Aby zostać uczestnikiem należy zarejestrować się na stronie See Bloggers ( w tym roku rejestracja rozpoczęła się w marcu). Ja sama osobiście na początku uważałam, że nie mam jakiejkolwiek szansy by zakwalifikować się na festiwal i długo zwlekałam. Do podjęcia ostatecznej decyzji namówił mnie mój chłopak Maciej i tak naprawdę to dzięki niemu miałam okazję tam być. Po rozpatrzeniu zgłoszenia zostały wysyłane informacje o tym czy udało się zakwalifikować na festiwal, czy też nie. Nie ma słów bym mogła opisać moją radość kiedy dowiedziałam się, ze zostałam zakwalifikowana i będę uczestnikiem tego wspaniałego wydarzenia. I tutaj dobra rada dla Was: ZAWSZE MUSICIE WIERZYĆ W SIEBIE! BEZ TEGO NIE DA SIĘ OSIĄGNAĆ SUKCESU!

Co dało mi uczestnictwo w See Bloggers?

Przede wszystkim był to dla mnie wyjątkowy czas, w którym poznałam mnóstwo nowych osób prowadzących blogi. Poznałam również osoby, które w kwestii social mediów i blogowania można uznać za autorytet. Dzięki prelekcjom, wystąpieniom i warsztatom poznałam świat i pracę bloggera od podszewki, dowiedziałam się jakich błędów unikać, na co zwracać szczególną uwagę. Dla mnie był to czas, który pozwolił mi docenić to gdzie i z kim teraz jestem.

21

3

4

51

6

7

8

9

10

112

13

121

Kto może zostać uczestnikiem See Bloggers?

Każda osoba, która prowadzi aktywnie bloga, instagram, kanałna YT, snapchat. Uczestnictwo w festiwalu jest całkowicie darmowe. Nie obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Zgłoszenia są rozpatrywane i na ich podstawie takie osoby zostają przyjmowane do udziału.

Czy polecam?

Zdecydowanie tak! Świetna forma, w której można nawiązać współpracę z innymi twórcami, poznanie ciekawych osób, dużo nauki i interesujących warsztatów. Dla mnie festiwal był krokiem do przodu. Wiem, co chce w życiu robić, jak prowadzić swojego bloga i z pewnością otworzył mi oczy na to jak dokładnie wygląda świat influencera i bloggera.

1418

16

181

Dziękuje wszystkim, którzy okazywali mi wsparcie, motywowali mnie i doceniali to co robię.

Dzięki takim osobom każdy mój wpis tworzony jest z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Jesteście wspaniali!

Buziaki! ;*

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 25 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad dwóch lat pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION