Makeup by pebk czyli makijażowe podsumowanie minionego roku

Hej Kochani!

Makeup by pebk, czyli zapraszam Was dziś na podsumowanie moich makeupowych prac w minionym roku. Myślę, że wszystkie z nich możecie znaleźć na moim instagramie w wyróżnionych relacjach lub z hasztagiem #makeupbypebk i # pebk.  Pierwsza połowa roku niestety nie obfitowała w zbyt wiele makijaży ze względu na inne priorytety – to był dla mnie czas kiedy najważniejsze było ukończenie studiów, napisanie pracy magisterskiej i odpowiednie przygotowanie się do obrony… Tak czy inaczej, nie ma tego złego.. 🙂

 

Na początku przedstawiam Wam makeup w totalnie klasycznym wydaniu.  Zero szaleństwa, ale dużo błysku, czyli tak jak lubi wyglądać większość Kobiet. 🙂

Z tego miejsca dziękuję wszystkim Kobietom, które zgodziły się na publikację zdjęć na potrzeby powstania tego wpisu. 🙂

 

 

NATALIA

 

MILENA

 

MAŁGORZATA

 

 

 

 

 

 

 

MAGDALENA

 

NATALIA

 

 

 

ŁUCJA

MAŁGORZATA

 

 

 

 

KLAUDIA

 

MAŁGORZATA

 

 

PAULA

 

 

JULIA

 

 

 

Tworząc klasyczne makijaże starałam się odkreślać zarówno oczy jak i usta, dlatego większość z nich to typowe makijaże wieczorowe, które idealnie sprawdzą się na wyjście lub imprezę.

 

 

Poza ponadczasową klasyką w tym roku było kilka momentów, kiedy w makijażu stawiałam na odważne kolory. Czasami dotyczyło to mocnego akcentu na oczach, a innym razem totalnie kombinowałam z ustami, a nawet całym lookiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku poza klasycznymi makeupami udało mi się stworzyć kilka prac na halloween, gdzie nie makijaż stał się głównym punktem mojej pracy, a charakteryzacja, z którą mam zamiar zaprzyjaźnić się na dłużej. To było moje pierwsze zetknięcie z charakteryzacją. Do tej pory zawsze uczyłam się tylko klasycznych makijaży. Dzięki Bogu znalazłam też czas na takie szalone looki, których efekty możecie zobaczyć niżej 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Planując ten post miałam wrażenie, że tych makijaży będzie maksymalnie 10. Biorąc po uwagę ilość zdjęć nie jest najgorzej, jednak czuje spory niedosyt dlatego mam zamiar w tym roku mocno pracować i cały czas się szkolić w tym kierunku (o tym będzie już wkrótce!)

 

 

 

 

Jestem ciekawa, która z moich prac podoba Wam się najbardziej i dlaczego, akurat ta? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!!

 

 

Buziaki!
K.

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 25 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad dwóch lat pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION