Halloween makeup by me

Hej Kochani!
Dziś bardzo szybki post – Halloween makeup by me, czyli moje propozycje makijaży na halloween. Pewnie w tym roku nikt z nas nie będzie mógł skorzystać z szalonej imprezy w gronie przyjaciół, ale może jednak będzie to inspiracja do tworzenia nowości. Sama do tej pory nie eksperymentowałam z tego typu makeupem, ale przecież kiedyś musi być ten pierwszy raz. Mam nadzieję, że potraktujecie mnie łaskawie bo to pierwsze moje tego typu prace. Nie ukrywam,  że nie było to dla mnie łatwe zadanie, ale dało mi ogrom radości i z pewnością pozwoliło mi trenować i robić to co lubię.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze trzy to makijaże inspirowane filmami. Kultowy hit Netflixa, czyli maska Dalego z serialu Dom z Papieru. Maska Batmana w kobiecym wydaniu oraz makijaż inspirowany postacią jednego z najbardziej popularnych horrorów, czyli lalka Annabelle.

 

Pozostałe to ogólna twórczość, która akurat w danej chwili przychodziła mi do głowy.  Wolicie makijaże wzorowane na postaciach, czy te gdzie leje się krew? Korzystacie z makijaży podczas imprez halloweenowych czy jednak stawiacie tylko na strój?

 

 

 

 

 

 

Jestem bardzo ciekawa, który  z nich podoba Wam się najbardziej? Może macie jakiś pomysł, który mogłabym zrealizować? Szukam inspiracji, więc będę bardzo wdzięczna za wszelkie pomysły.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają moje prace z tego tygodnia i śledźcie na bieżąco mojego instagrama, bo tam szykuje się dla Was sporo nowości!

Dobrego tygodnia Kochani!

Buziaki!

K.

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 25 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad dwóch lat pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION