FIFA U-20 WORLD CUP POLAND 2019 – wolontariat

Hej Kochani!

W ostatnim czasie bardzo dużo się działo, dlatego troszkę zaniedbałam wpisy na blogu, ale już wracam i postaram się, aby wszystkie posty były regularne.

Dostałam od Was wiele wiadomości na Instagramie, gdzie pytaliście jak to się stało, że zostałam liderem marketingu podczas Mistrzostw Świata w Łodzi.

Cała moja przygoda z wolontariatem rozpoczęła się od totalnego przypadku…

 

Informacje na temat wolontariatu znalazłam na Facebooku. Wysyłając swoje zgłoszenie robiłam to z myślą , że „no przecież i tak się nie dostanę, ale wyślę tak dla zabawy”. Z takim samym nastawieniem poszłam też na rozmowę rekrutacyjną, gdzie jak się okazało koordynator wolontariatu i dotychczasowi liderzy zauważyli mój potencjał do pracy i zaproponowali mi stanowisko lidera marketingu. Bez wahania oczywiście się zgodziłam, bo uważam,  że warto przyjmować wyzwania, a każda praca kształtuje mój charakter.

 

 

Podczas mistrzostw w moim obszarze poza mną pracowało 10 osób. Nad naszymi zadaniami czuwało dwóch koordynatorów z FIFA, jeden z PZPN i nasz lokalny koordynator ds. wolontariatu. Cała nasza praca w obszarze marketingu polegała na sprawdzaniu brandów sponsorskich, które były wystawiane na stadionie i terenie wokół niego, sprawdzanie planogramów wystawianych lodówek coca coli, przygotowanie i udział w konferencjach prasowych, a także praca z dziecięcą eskortą .

 

 

 

 

Praca z dzieciakami sprawiła mi najwięcej radości.

 

 

Nie do opisania są emocje, które towarzyszyły mi podczas chwil, kiedy stałam na murawie i mogłam śpiewać hymn Polski ze wszystkimi obecnymi na trybunach kibicami, piłkarzami i pozostałymi wolontariuszami.

Czy polecam pracę jako wolontariusz?

 Zdecydowanie tak!  Podczas tych Mistrzostw poznałam mnóstwo wspaniałych osób, z którymi nawiązałam cudowne przyjaźnie. Miałam okazję zobaczyć jak wygląda przygotowanie tak dużego wydarzenia jak Mistrzostwa Świata od wewnątrz i zdobyłam cenne doświadczenie.

 

 

Z wielkim uśmiechem wracam do wspomnień podczas FIFA U-20 World Cup Poland 2019.
Nie ma słów, którymi mogłabym opisać wszystko co przeżyłam podczas ostatnich kilku miesięcy.

Z całego serca dziękuje przede wszystkim mojej ekipie marketingowej, która dzielnie znosiła wszystkie przeciwności losu i zawsze perfekcyjnie wykonywała swoje zadania.
Dziękuję za wszystkie spędzone wspólnie godziny na stadionie i poza nim podczas mniejszych i większych spotkań.
Spisaliście się na medal! Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałam przyjemność tworzyć to wydarzenia! Dziękuję za Waszą dobrą energię, za to że za każdym razem kiedy pojawiałam się na stadionie wszyscy zbijaliśmy  ✋i zawsze sobie pomagaliśmy ! Dziękuję też za wszystkie rozegrane meczę w Fifę⚽ Za krew, pot i łzy, ale i za piłkę w roli głównej! ⚽ Dziękuję za tysiące spotkań i setki spędzonych wspólnie godzin i za znajomości, które przerodziły się w piękne przyjaźnie!
Jesteście nieocenieni! To były najlepsze miesiące w życiu! Mam nadzieję, że powtórzymy to nie raz!

 

Dziękuje!

K ❤

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 25 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad dwóch lat pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION