Bye bye 2020- podsumowanie roku 2020

Hej Kochani!

Miniony rok był tak zwariowany i szalony, że nadszedł czas  krótko go podsumować.  Wewnętrznie sama odczuwam spory niedosyt. Mam wrażenie,  że nie zrealizowałam wielu planów i czuje się zawiedziona, jednak traktuje to jako  dobrą szkołę życia i nauczkę na przyszłość. Czas pandemii pokazał nam wszystkim co powinniśmy w życiu traktować jako priorytety, pokazał jak ważna jest w życiu empatia i docenianie nawet najmniejszych szczegółów, które dają najwięcej radości.

 

Miniony rok dał mi też kilka ważnych powodów do radości i dumy z samej siebie. Mimo wielu przeszkód i trudności udało mi się osiągnąć kilka swoich małych wielkich sukcesów.

Przede wszystkim skończyłam studia – obroniłam tytuł magistra z zarządzania ze specjalnością marketing i na tę chwilę kończę swoją uczelnianą przygodę. Daje sobie czas na chwilę przerwy jednak z tyłu głowy pojawia się plan na przyszłość i dalsza nauka. Co z tego wyjdzie? Oczywiście wszystko zweryfikuje życie. Mam jednak nadzieję, że będzie mi dane jeszcze w życiu przekroczyć próg uczelni i na chwilę powrócić do wspaniałych studenckich czasów.

 

 

Razem z zakończeniem studiów udało mi się również opublikować artykuł naukowy w monografii. Dla mnie to ogromny sukces, który idealnie podsumował cały tok studiów i z pewnością pokazał mi, że w życiu można robić wiele rzeczy naraz, a wszystko zależy od uporządkowania swojego czasu.

Kolejna istotna zmiana w minionym roku to z pewnością mój zawodowy awans. Po skończonej nauce akademickiej udało mi się od razu pracować w zawodzie i od listopada już oficjalnie pracuje w dziale marketingu. Co będzie dalej? Oczywiście zweryfikuje życie! Póki co ogromnie się cieszę, że mimo tak trudnego czasu udało mi się odnaleźć swoje zawodowe miejsce!

Ostatnia zmiana, która nastąpiła w tym roku dotyczy mojego wizerunku – totalna zmiana koloru włosów na blond. Ta zmiana miała się odbyć już 3 lata temu, ale oczywiście życie w tamtym czasie miało dla mnie inny plan. Tym razem się udało. Trafiłam w ręce specjalistów i od kilku miesięcy cieszę się swoim nowym lookiem.

 

Niestety rok 2020 był dla mnie mniej łaskawy w kwestii podróży czy nawet urlopu. Pandemia nie pozwoliła mi w tym roku wyjechać w ukochane góry, ani w jakiekolwiek inne miejsce. Oczywiście, nie ukrywam taki wypoczynek jest dla mnie bardzo istotny w moim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Mimo wszystko mam nadzieję, że nowy rok będzie okazją do poznawania nowych miejsc i robienia dotychczas nieznanych rzeczy…

 

A jak Wam minął cały 2020 rok? Jesteście zadowoleni tym co udało Wam się osiągnąć w minionym roku? Może jest coś co chcielibyście zmienić, gdyby można było cofnąć czas? Jestem bardzo ciekawa jak oceniacie ten rok.. Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Buziaki!

K.

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 24 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad roku pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Poprzez pasję chcę dzielić się z innymi, nie tylko swoimi pomysłami związanymi z modą i urodą, ale również z szeroko pojętym lifestylem. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

3 komentarze
    1. Mam nadzieję, że ten rok będzie sprzyjał w pracy nad blogiem. Będę robić co mogę by dać Wam tu jak najwięcej dobrej treści!
      Pozdrawiam, K.

  1. Bardzo ładny wpis, podoba mi się tematyka twojego bloga. Już nie mogę się doczekać następnego wpisu. Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION