Bye bye 2019 – podsumowanie minionego roku

Hej Kochani!

 

Kolejny rok za nami, ale dla mnie to właśnie ten rok był jednym z najintensywniejszych w życiu! Bardzo dużo się działo, ale przede wszystkim był to dla mnie przełomowy rok. Dopiero teraz powoli uświadamiam sobie ile rzeczy udało mi się osiągnąć i zrobić w tak krótkim czasie. Nie ukrywam, że robiąc sobie takie małe podsumowanie tego roku uśmiech sam pojawiał się na mojej twarzy.

 

 

W tym roku udało mi się zamknąć pewien etap swojej ścieżki naukowej – czyli obroniłam tytuł technika usług kosmetycznych. Nie było łatwo, ponieważ terminy egzaminów zawodowych pokrywały się z tymi na uniwerku , a w dodatku całą swoją energię wykorzystywałam działając aktywnie w zupełnie innym obszarze, czyli jako lider marketingu na Mistrzostwach Świata U-20. To kolejne wyzwanie, które dziś jest pięknym wspomnieniem, ale stało się też ogromną życiową lekcją. To podczas mistrzostw poznałam mnóstwo osób, z którymi przyjaźnię się do dziś. Cały czas trwania mistrzostw był dla mnie okres, kiedy uczyłam się pokory, cierpliwości, ale też przekraczałam swoje własne granice i wychodziłam poza strefę własnego komfortu.

 

 

Po Mistrzostwach zajawka na wolontariat nadal trwała i tak oto po raz kolejny jako wolontariusz meldowałam się na stadionie narodowym. Tam mogłam  kontynuować swoje przygody, ale też dostałam szansę ogromnej nauki z wieloma wspaniałymi osobami. W minionym roku miałam też przyjemność wziąć udział w kilku inspirujących wydarzeniach tj. See Bloggers  czy Festiwal Kobiet Internetu. Oba te wydarzenia dały mi ogromną dawkę wiedzy, możliwość poznania ludzi, których na co dzień obserwuję w sieci i motywację do dalszych działań. Ten rok z pewnością nie był obfity w wyjazdy. Czasowo niestety nie zawsze wszystko się zgrywało, ale ogromnie się cieszę, że znalazłam nowe, piękne miejsce na Kaszubach, do którego z pewnością jeszcze wrócę, czyli Leśna Oaza link do wpisu. Poza tym, udało mi się pod koniec roku dwukrotnie spędzić weekend w górach. Pierwszym razem typowy górski trekking, a później góralskie święta z rodziną.

Mimo tego, że miniony rok był dla mnie niesamowicie intensywny to również i w tym roku nie zamierzam stać w miejscu. Kilka planów już jest, kilka wyznaczonych celów do osiągnięcia i dużo motywacji do działania. A Wy jesteście zadowoleni z tego co udało Wam się osiągnąć w minionym roku? Jakieś konkretne cele i plany na nowy rok? Dajcie znać  w komentarzach!

Buziaki!
K.

Klaudia Próchnicka

Witajcie! Nazywam się Klaudia Próchnicka – mam 25 lata i mieszkam w Łodzi. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim - kierunek zarządzanie - specjalność zarządzanie projektami oraz studia magisterskie na kierunku zarządzanie- specjalność marketing. Od ponad dwóch lat pracuję jako marketingowiec, a z zamiłowania i pasji jestem wielką pasjonatką stylizacji, makijaży oraz szeroko pojętego lifestylu. Dziękuje Wam za to, że jesteście ze mną od początku mojej przygody z blogowaniem, a nowych czytelników witam z wielką radością i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Dołożę wszelkich starań, aby na moim blogu każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę dlatego zainteresowanych odsyłam do zakładki WSPÓŁPRACA. Dziękuję! K.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Wszelkie prawa zastrzeżone - Positive Energy by Klaudia. Wykonanie: ELCOM SOLUTION